היוש

הי! איזה כיף שהגעת לפינה הקטנה שלי ברשת. אני שירה, אדריכלית בוגרת אונ׳ תל אביב. נטיית הלב הובילה אותי לעסוק בעיצוב פנים ולפני שש שנים פתחתי את הסטודיו שלי. בשנתיים האחרונות הבלוג היצירתי שהקמתי, ״אבן נייר ומספריים״ (או אבני׳רו, בשם החיבה שלו) תופס מקום הולך וגדל בחיי ואני משקיעה בו באהבה ובחדוות יצירה גדולה.

ב״אבן נייר ומספריים״ אני נהנית לחלוק את המסע שלי בעולם העיצוב והיצירה. אני מתרגשת מחשיפה לטכניקה חדשה, אוהבת לרכוש כישורים במגוון תחומים שדורשים עבודה עם הידיים, לברוא יש מאין ולחדש פריטים שאבד חנם. אני גם מאד אוהבת לשתף בפרויקטים שאני מכינה, לכן הבלוג הזה תמיד יהיה גדוש השראה ועשיר בהדרכות מגניבות – מכרטיסי ברכה ועד כלי נוי מבטון.

השנה פתחתי את סטודיו הסדנאות של ״אבני׳רו״ ובו אני מתרגשת לארח אתכם ללמוד וליצור יחד איתי, בחלל היפה בו אני עובדת, כותבת וחולמת.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי להרפתקאות יצירתיות ומשמחות!

 

אי-מייל: shira@evenyaru.com

טלפון:  052-3983516

*** בבלוג הדרכות, דפים להדפסה (״פרינטבלס״) וצילומים מקוריים בלבד. אין להעתיק, להפיץ או לפרסם את החומר המוצג בבלוג ללא אישור בכתב מהמחברת (שירה גנני). כל החומרים המפורסמים בבלוג הם לשימוש אישי ופרטי ואין לעשות בהם שימוש בעל אופי מסחרי כלשהו.
לתנאי השימוש בבלוג ולהצהרת הפרטיות, יש להקליק כאן