03/06/2017

מסעות החורף מסתיימים אצלי בבית

רגע, מה? אצלי בבית? אבל… אבל… הוא עוד לא גמור! מצד שני – זו הזדמנות מעולה ממש להציץ פנימה 😉 קרן שביט באה לאבן יהודה וכשקרן ואני נפגשות – יש מסיבה!

בשבת הקרובה והפורימית, אני ממליצה לכן בחום להשאיר את הילדים בבית ולבוא לחגוג איתנו פורים של מבוגרות, אלגנטי ומלא שיק. במכירה יהיו כמובן כל הממתקים היפים והטובים שקרן שביט מביאה איתה – שמלות וגלביות, תכשיטים ואביזרים ועוד הרבה פריטים משלימים משגעים.  את כל הפרטים ניתן לראות בעמוד האירוע.

תגיע גם איילה אפללו, שמעבר להיותה קונדיטורית מוכשרת היא בחורה מקסימה ושובה ויש לי סוג של קראש עליה. עיניים יפות פלוס יודעת לאפות – היא כל החבילה!

בגלל שהמכירה היא אצלי, החלטנו לפנק אתכן בסדנאות קצרות ומגניבות, שלי ושל מדריכות נוספות. אם אתן כבר מבקרות בסטודיו של אבני׳רו, מן הראוי שתפשילו שרוולים ותטעמו קצת יצירה. מייל להרשמה: shira@evenyaru.com . טלפון להרשמה: 052-3983516.

אני אלמד להכין כרטיסי פופ-אפ של לב מכונף במיני-סדנה שתפתח לכם את התיאבון לעבוד עם הידיים. מי שרוצה יכולה גם להצטרף לסדנה מזורזת להכנת חרוזי נייר גיאומטריים, שהם הפריט הדקורטיבי הכי טרנדי שיש לי בבית!

שרון ענתבי בצלאלי המקסימה מסטודיו two dots תעביר סדנאות ליצירת אביזר ראש פורימי קולי, ניתן לבחור באיילה או בחד קרן. אפרת חסון אהובתי המאיירת המוכשרת, תעביר סדנה ייחודית ליצירת דמות קטנה ומשגעת מנייר. ללו״ז הסדנאות המלא – אפשר לקפוץ לסוף הפוסט וגם להתרשם בדף האירוע בפייסבוק.

הצלמת יפעת גולן תגיע לצלם את הצד הטוב שלכן (ייתכן שעם שטויות פורימיות שנעמיס עליכן) ובכלל – אסופה מרגשת של נשים מוכשרות, חזקות ובעלות גרוב לא נורמאלי.

לארח אתכן בחלל בו אני חיה ויוצרת משמח אותי מאד, אני מרגישה שאנחנו מוכנות לשלב הבא ביחסים שלנו 😉 בואו לתת לי חיבוק, כי להפגש פנים אל פנים זה פי מיליון יותר שווה מבעולם הווירטואלי.

נתראה בשבת!

שירה

// התמונות בפוסט הזה – צילום: יפעת גולן

// לו״ז סדנאות ביום המכירה:
10:30 – 11:00 סדנת חרוזי נייר
בסדנה נתנסה בהכנת חרוזים דקורטיביים מנייר ונכין קישוט גיאומטרי טרנדי ומגניב.
מדריכה: שירה גנני. אורך הסדנה: חצי שעה. מחיר: 40 ש״ח

11:00 – 12:00 סדנת איילות
בסדנה נתפור ונעצב אביזר ראש משגע של איילה חיננית.
מדריכה: שרון ענתבי בצלאלי. אורך הסדנה: שעה. מחיר: 120 ש״ח.

12:30 – 13:00 סדנת פופ-אפ
נלמד להכין כרטיס פופ-אפ רב שכבתי ומקסים של לב מכונף.
מדריכה: שירה גנני. אורך הסדנה: חצי שעה. מחיר: 40 ש״ח

13:00 – 14:00 סדנת חדי קרן
בסדנה נתפור ונעצב אביזר ראש סופר קולי של חד קרן קסום.
מדריכה: שרון ענתבי בצלאלי. אורך הסדנה: שעה. מחיר: 120 ש״ח.

14:00 – 15:00 סדנת פיסול דמויות בנייר
בסדנה נכין דמות תלת מימדית קסומה מנייר לבחירה: פרידה קאלו, אודרי הפבורן ומרילין מונרו, כולן יחכו לכם בסדנה הקסומה.
מדריכה: אפרת דה בוטון Efrat Hasson De Botton. אורך הסדנה: שעה. מותנה במינימום 5 משתתפות. מחיר: 140 ש״ח.

הסדנאות הן טעימות קטנות של יצירה, הזדמנות להכיר ולבקר בסטודיו אבני׳רו ולהכין יחד משהו נפלא. בכל סדנה ניתן לארח עד 10 משתתפות.

מייל להרשמה: shira@evenyaru.com
טלפון להרשמה: 052-3983516

 

תגובה אחת “מסעות החורף מסתיימים אצלי בבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *