02/21/2017

מתרגשת

וואו, יש לי המון לספר. 

הפוסט הזה גאה בתוכי בחודש וחצי האחרונים ועד לרגע כתיבת שורות אלה לא הייתי בטוחה איך ומה בדיוק אכתוב, רק ידעתי שזה חייב לצאת החוצה. כן, אני יודעת, פתיח קצת דרמטי, אבל גם אם כל מה שתקראו כאן אלה נקודות ציון יומיומיות בסך הכל, מדובר בכמה מהדברים הכי מרגשים וחשובים בשבילי, השנה ובכלל. קרו החודש כמה דברים גם עצובים ולא פשוטים בכלל, ואולי עוד אכתוב על זה פוסט בקרוב. אבל עכשיו אני עם הפנים קדימה ואני מתרגשת. מה זה מתרגשת? מתפוצצת מהתלהבות וזה קצת מקשה על יכולת ההתנסחות שלי, אני נושכת את השפה וקמה כל שלוש שניות להכין קפה או לבדוק משהו למעלה או לטאטא (שזה בעצם שם קוד ל״לאכול עוגיות״). אז זה פוסט קצת ארוך, מאד אישי. מקווה שתהיו סבלניים איתי 🙂 יש בסוף הפוסט הכרזה חשובה-חשובה, אז כדאי לכם.

הדחף לכתוב על השנה שהיתה והשנה שתהיה התחיל בפוסט יפייפה, שקראתי בסוף השנה האזרחית במגזין ״קפה ויפה״ של אפרת יפה. היא סיפרה על ״שנת הפרפר״ שלה, שנה בה נדמה היה לה שהיא כרוכה בפקעת בעוד העולם סביבה רץ קדימה, מגשים ומשיג (או לפחות ממש מתאמץ לעשות רושם כזה באינסטגרם). לקח לה זמן לעבד ולהבין שהפקעת אינה אלא גולם ויש לתת לו להבשיל כדי שיוכל לבקוע ממנו פרפר. הדימוי מצא חן בעיני כל כך והמילים שלה נגעו והדהדו בי.

אני מתרגשת בגלל כל מה ש-2016 היתה בשבילי. אני ממש-ממש מתרגשת ממה ש-2017 הולכת להיות בזכות כל זה. 

2016 היתה גם שנת הפקעת שלי: לכאורה הכל קפא, החלומות והשאיפות והמקצועיות והרבה ממי שאני, התכנסו לבישול ארוך בתוכה. ובמקביל, מחוץ לפקעת האישית שלי קרו המון דברים משמעותיים, שהשפיעו עלי מאד והפכו את עולמי. אולי הנסיבות הן שיצרו את הגולם הזה מלכתחילה, ובזכותן יכולתי להבשיל בתוכו, להזדקף לאט ולהשיל אותו מעלי.

2016 היתה שנה מלאה כל כך, רק לאחרונה הבנתי כמה רגשות נדחסו לתוכה. בתחילת השנה עזבנו את הדירה בהוד השרון. הדירה שבה הכרנו, שהיתה לבית שלנו במשך עשור, שיום אחד יצאנו ממנה שניים וחזרנו שלושה. משם עברנו לגור אצל הורי לכמה חודשים, עם מעט חפצים, בטן ענקית וילד קטן. בינואר נולדה לילי (פוצקה) והפכה את הלב והגוף והבית, כמו שתינוקות חדשים בדרך כלל עושים. כעבור כמה חודשים נכנסנו לבית שלנו, שעורר בנו התרגשות וסיפוק ותיסכול, כמו שבתים חדשים בדרך כלל עושים. 

ובתוך כל המעברים והארגזים, לילות ללא שינה וצחוק של ילדים, בתוך הגודש הפיזי והריגשי הזה נולד אצלי משהו חדש נוסף, שקט. משהו נוכח כל כך שיכולתי להרגיש אותו בגוף. ידיעה. ידיעה שהחלה כלחישה קלושה והלכה וגברה עד שהיתה למקצב שהתנגן לי בראש במלוא העוצמה, כל הזמן. התשובה לשאלה שהציקה וניג׳סה לי כל כך הרבה שנים: ״אז מה בעצם את רוצה לעשות כשתהיי גדולה?״.

אז מה אני רוצה לעשות? את זה. מה שאני עושה כאן, בדיוק עכשיו. אני רוצה לכתוב, להעלות הדרכות, לצלם, ללמד, לשתף. ליצור עם הידיים, כל הזמן. אני גם רוצה להפגש, ללמד פנים אל פנים, להרצות ולהתארח, לכתוב במקורות חיצוניים ולשתף בפלטפורמות אחרות. וליצור, ליצור, ליצור. זה ממש וידוי חושפני בשבילי, שתדעו. כמי שלמדה חמש שנים ארוכות אדריכלות, לא פשוט לקום בוקר אחד ולהודות שיוקרה זה סבבה, אבל אני ממש אשמח אם תציגו אותי בתור ״בלוגרית״. בהתחלה זה קצת הביך אותי, עכשיו אני ממש מתרגשת.

זה זמן מצויין גם להגיד לכם תודה. לולא הבלוג הזה והקהל המדהים של הקוראים שנכנסים ומגיבים ומשתפים אותי ביצירות שלהם – לא הייתי מתמידה בזה מספיק זמן כדי להבין שזה בדיוק-בדיוק אני. תודה שאתם מבקרים כאן והופכים את הדרך הזאת לכזו שאני רוצה לצעוד בה, אין לי מילים לתאר כמה אני מעריכה את זה.

אי אפשר לעשות סיכומי שנה בלי לדבר על השנה הראשונה של היצור המגה-חמוד הזה, בטח ובטח אם מדברים על התרגשות. לילי, לילי… ילדה זורחת, קרן שמש. חגגנו לה לפני חודש הולדת וממש התרגשתי. כל כולה סופגניה ריחנית, המפגינה דעתנות מרשימה בעזרת מחוות תיאטרליות ושלוש מילים תינוקיות. הזמן איתה רצוף חיבוקים ארוכים, ריקודים, חיוכים נוטפי דבש וצחוק מתגלגל. המבט הנבון הזה והאופן בו היא עונה לי תשובות מפורטות, ללא מילים, מרגשים אותי. מרגש אותי כל כך שהשנה הראשונה שלה היא גם השנה הראשונה שלי, כאמא לשניים, כמישהי שיוצרת ולא מתנצלת. כנראה שהייתי צריכה שהיא תגיע כדי שאבשיל ואבקע מהגולם שלי, אפסיק לעשות תכניות ואתחיל להוציאן אל הפועל.

אז התרגשתי מהמעברים בחיי והתרגשתי מהילדה המשגעת שלי והתרגשתי מההפנמה של מה באמת חשוב לי. ראוי שלסיום אני פשוט אתפוצץ מהתרגשות עם הודעה לוהטת שאני משתגעת לספר לכם עליה כבר חודשים:

בחודש מרץ אני משיקה את סטודיו הסדנאות של אבני׳רו!

כל. כך. מתרגשת. חלמתי על הסדנאות האלה מאז שהבית היה רק שירטוט על נייר, וסוף סוף זה קורה! אוכל לארח אנשים בחלל היצירתי שלי, ללמד כלים חדשים ומלהיבים ולפגוש פנים אל פנים את הקוראים של הבלוג. הסטודיו נמצא ממש כאן אצלי, באבן יהודה. מלהיב ברמות אחרות!

מה תוכלו ללמוד בסטודיו? המון המון דברים 🙂 לוח הסדנאות המלא יעלה בקרוב וסדנאות חדשות יצורפו כל הזמן. ניצק בטון, נעבוד עם עץ, נבשל חומרי יצירה (!) נכין כרטיסי פופ-אפ ומוצרי נייר ועוד המון המון סדנאות מגניבות שרק מחכות להתחלף ולהתעדכן. אתם מרגישים את ההתרגשות שלי?? מרגישים??? אחלה.

רואים את הזר היפה על ראשה של האינדיאנית שלי? נכון שאתם גם רוצים להכין כזה? (ברור שכן). סדנת פרחי לבד היא סדנה נהדרת בה תרכשו כלים להכין מגוון פרחים רכים ויפיפיים, תלמדו על סוגי הלבד השונים וגם כמה סודות מקצועיים לשזירת אביזרי שיער משגעים. תצאו מהסדנה עם זר עשיר ומקסים ועוד כמה הפתעות קטנות. הפרטים המלאים – כאן. כדאי למהר ולהרשם! כל מי שנרשם במהלך פברואר יזכה להנחת השקה.

הרבה התחלות, הרבה דברים טובים בפתח. תודה שקראתם. ריגשתם אותי 🙂

שירה

87 תגובות “מתרגשת

 1. אילה ענבר

  שירה יקרה
  תודה על הכנסת אורחים נדיבה ומזמינה
  היה לי את הכבוד והעונג להתארח בביתך אתמול עם מייטב מרכולתי. כל הכבוד לך על התובנות האמיצות וההחלטה לצאת לדרך ולקפוץ למיים. המון המון בהצלחה. הכי שמחה שזכיתי להכיר אותך . תודה רבה ששיתפת גם פה וגם בהרצאה בכנות שלך על התהליך הפנימי שעברת . שיתוף שנותן הרבה דרייב והשראה ל"עצמאיות צעירות" בתחילת דרכן. במיוחד כאלו שלמדו תחום והחליטו ל"עשות הסבה " לתחום אחר. מאחלת לך המון בהצלחה

 2. מיכל מאירי

  הפוסט הזה מרגש ומשמח! אוהב ומלהיב! תענוג לקרוא ותענוג לעיניים.. בהצלחה!

 3. אפרת יפה קפה ויפה

  יו איזו הפתעה. התרגשתי לגלות את אפקט הפרפר של שנת הפרפר.
  (עוד סיבה להיות בלוגרית, כמה זה ממלא לראות שאת נוגעת באנשים, ועכשיו את נוגעת בי בחזרה…)
  מזדהה מאד עם ההצהרה שלך על התשוקה להיות בלוגרית כמקצוע. ומחזקת אותך כמי שחולקת את אותה התשוקה.
  הבשורה היא שבישראל של שנת 2017 זה יהיה אפשרי יותר מאי פעם, אז נמשיך לעבוד קשה כדי שזה יקרה.
  שולחת לך חיבוק והצלחה גדולה גדולה.
  בטוחה שהסדנאות יהיו מופלאות :*

 4. רעות דומיניץ

  שירה יקרה,
  עדיין לא יצא לנו להיפגש, אבל אני עוקבת אחרייך כבר שנים ותמיד נפעמת מכמות הכישרון שלך.
  אכן, פוסט מאוד מרגש ואיזה כיף שכתבת אותו!
  מאוד התחברתי להרבה מהדברים שרשמת. גם לי היתה שנה כזו ב- 2016, שבה לקחתי זמן לחשוב מה אני רוצה לעשות עם חיי, זמן הפסקה שבו יכולתי להתפרק ולהתחבר מחדש למי שאני כאישה, כאם וכאמנית- יוצרת. אותה תקופה הובילה אותי להמון מקומות נפלאים- בבלוג שלי, בסטודיו שלי, בהורות שלי וגם בזוגיות שלי. החיים מרגישים אחרת, כשאת מרגישה שלמה ומאושרת.
  נפלא שאת נותנת מקום למחשבות ולחוויות הללו גם בבלוג ובמיוחד- בחייך הפרטיים.
  אני מאחלת לך שזו תהיה תקופה מדהימה בחייך ואני אמשיך לעקוב אחרייך ולהתלהב ממך, כפי שעשיתי עד כה.

  בהצלחה ענקית!
  רעות

 5. מיה שגיב סלומון

  כל הכבוד שירה!! בהצלחה 🙂 ריגשת ממש, מרגישים את השמחה שבלבך, ואני שמחה עבורך שיגעת ומצאת, בטוחה שיהיו לך סדנאות נפלאות!!

 6. שלי פדן לורבר

  וואו שירה, מרגישים את ההתרגשות והציפייה שלך דרך המילים.
  מבטיחה לבוא לסדנאות שלך – נראה מבטיח ויצירתי.
  מזדהה מאוד עם המילים שלך – כנראה שאני נמצאת השנה בשנת הגולם האישית שלי – מחכה לראות לאן זה יתפתח.

  1. ShirA מאת

   תודה שלי. אני מאד פחדתי מהקיפאון, אבל נראה שלפעמים המקום הנמוך הזה מכוון אותנו למקומות הנכונים. בהצלחה!

 7. מיכל

  התרגשתי איתך ועם הפוסט שלך… זוכרת שכבר בהרצאה "רמזת" משהו על כך שזאת החלטה גדולה עבורך לעזוב את האדריכלות ולעשות את מה שאת אוהבת שזה הבלוג.
  מאחלת לך הרבה הצלחה בסדנאות בטוחה שיהיה שווה … כבר הרבה זמן רוצה ליצור דברים מהממים בבטון כמו העלים שלך והנרות
  ויודעת שאם לא הפנה זמן לזה זה לא יקרה.. מחכה לקרוא על הסדנאות בבטון.
  בהצלחה

 8. שירלי פלס

  וואו שירה. קראתי והתרגשתי בשבילך. ואז פתאום זה הכה בי, אני קוראת אותך כבר המון זמן,
  איך, איך זה לא קרה כבר קודם? זה זה. בדיוק את. מייקרית, חדשנית, בהירה ורהוטה! ובגלל שזה בדיוק את אני בטוחה שזה יהיה הצלחה. וכל זה בלי שפגשתי אותך אפילו פעם אחת בעולם האמיתי. (-:
  וכשאנחנו עושים בדיוק את התשוקה שלנו, כל הייקום כולו נחלץ לעזרתנו.
  תהני. כל היתר יסתדר מעצמו.

 9. סיון קונוולינה

  וואו, שירה. קראתי איתך בנשימה עצורה. כל כך כיף שאת מממשת את ייעודך, וזה לגמרי מתבקש עם כשרון ועם כל כך הרבה שיק והקפדה שהם מאוד ייחודיים לך. המון המון בהצלחה ואשמח מאוד לבקר בסטודיו כשייפתח!

 10. עדית

  ווא שירה, בהחלט תהליך מרגש. בתור אחת שכל הזמן מנסה לזקק את הרצונות שלה ולהיות מדוייקת, אני כל כך שמחה לקרוא שאת הצלחת. אני בטוחה שהסדנאות יהיו מקסימות, לפחות כמוך. המון המון בהצלחה!

 11. שירי מור אייזן

  נשמע מעולה. ומכירה ממש מקרוב את שנת הפרפר. חוויתי אותה בעצמי לאחרונה.
  יהיו בסטודיו גם סדנאות שהן לא בהכרח יצירה?
  ממש בא לי להגיע ויצירה זה לא הצד החזק שלי….

 12. Karen_B

  סוף סוף! כמה חיכיתי לרגע הזה! קודם כל אני כל כך מזדהה עם הדימוי של שנת הגולם. אבל אין מה לעשות. תינוק חדש בחיי אמא שואב את כל הזמן והכוחות (בטח כשיש תאומים כמו תינוקת ובית חדש). אני כל כך מתרגשת בשבילך וכל כך חיכיתי לפתיחתו של הסטודיו הזה. אין לי ספק שזה הולך להיות הבית השני שלי.
  אוהבת אותך מוכשרת משגעת שכמוך ויודעת שלא משנה מה, הסטודיו שלך יהיה פשוט מקום נפלא וייחודי כמו שרק את יודעת.
  נשיקות- חיבוק- רות- סוף

 13. מיכלי

  נתחיל במובן מאליו – לילי מקסימה, איזו אישיות מתפרצת מהתמונות 🙂
  המון המון בהצלחה לך ולסטודיו! בטוחה שמתישהו עוד נצליח להפגש, אולי זה אפילו יהיה אצלך 😉

 14. חפציבה דשן

  בדיוק כך! מרגש מאוד. ההחלטה. הבהירות. הדיוק. לעצמך. נהנית לקרוא את הבלוג כל פעם מחדש. את כותבת בפשטות ובקסם. מאחלת לך הצלחה גדולה בטוחה שיהיו סדנאות שוות ?
  והסופגניה הקטנה מתוקה להפליא!

 15. שירה פורר

  הבלוג וההדרכות שלך מעוררי השראה לכל אחת ואני בטוחה שהקסם הזה יעבור גם לסדנאות. השנים הכי מפרות בעיני הן אלו שהכי לחוצות – המעבר, הילדה, ההחלטה. כנראהמשהו מתוך העומס והלחץ גורם לך להבין שאת באמת יכולה לעשות הכל אם רק תרצי וזה מה שמרומם ודוחף אותך. שיהיה המון בהצלחה! בטוחה שיהיה נפלא.

  1. ShirA מאת

   נכון, יש משהו שמבשיל בתקופות האלה. כאילו אני חייבת להגדיר לעצמי מי אני ומה אני רוצה כדי להצליח לפרוח בתוך הילדים והכביסות והבית… תודה רבה על המילים החמות!

 16. שלי שלו

  את מתרגשת בצדק
  וסחפת אותי בהתרגשות שלך. אהבתי את דימוי הפרפר ומדהים כמה מאיתנו עוברות את אותו תהליך, ביחד,
  אבל בנפרד.
  העצמאות לימדה אותי שאין לי שמץ של מושג מה אעשה "כשאהיה גדולה" ושיש משהו מהנה בלבדוק, לשנות, להיות קצת ילדה כל הזמן. אני מחכה בקוצר רוח לשמוע על הסדנאות (יש גם לילדות מוכשרות ממש? פליז פליז)
  ונרשמת מראש לסדנת פורים של 2018 🙂

  1. ShirA מאת

   תודה אהובה. בחגים יהיו סדנאות לנערות וילדות מוכשרות. ולפורים הבא- רשמתי אותך, אז לא להבריז!

 17. עדי

  את מהממת.
  והכתיבה שלך כלכך מדוייקת.
  והבייבי שלך כלכך מתוקה…
  דומה לדןדן…

 18. אורית כהן יבלונקה

  איזה פוסט מרגש. אין יותר כיף מלדייק לעצמך בדיוק אבל בדיוק מה את רוצה לעשות בחיים. בטוחה שתהיי הצלחה גדולה. מחכה לסדנאות. אני בפנים.

 19. שלי לב-שרמן

  איזה כיף לקרוא! עוקבת אחריך הרבה בפינטרסט, ובעצם זה די מתבקש שיהיה לך סטודיו לסדנאות (: מחכה כבר להגיע לנסות… המון בהצלחה והמון מזל טוב ללילי הסופגניה המתוקה!

 20. ליאת רסיין

  שירה, שיהיה לך המון הצלחה בדרך שבחרת. אני בטוחה שיהיה מקסים ויצירתי.
  זאת תחושה נהדרת שיש כזאת בהירות בראש, שהשמש כאילו צצה מבין ענני הספקות וההתלבטויות.
  יש החלטות שצריך אומץ בשביל לקבל אותן אבל אחר כך זה מרגיש כל כך נכון…
  מאחלת גם לעצמי שנה כזאת ☺
  שתהיה שנה טובה של עשייה.

 21. אסנת ברק

  מקסים להבין את התהליך ולא רק את התוצאה, בדיוק כמו בהדרכות שלך.
  הגילוי והבהירות מרגשים ומשמחים ביותר.
  והבלוג כל כך יפה ומיוחד, בטוחה שגם הסדנאות יהיו כאלה.

 22. נעמה אורבך

  איזה יופי שירה! מאוד שמחה איתך ובשבילך שאת הולכת עם מה שמרגיש ומבעבע מבפנים, זה מוביל לדברים הכי טובים ונכונים. מרגש מאוד מאוד ולילי היא באמת סופגנייה מתוקה להפליא.

  1. ShirA מאת

   תודה נעמה יקירה. נעים להיות בחברת נשים מוכשרות שהולכות בעקבות ליבן

 23. טל שוורץ

  ווואאאווו…. שירה איזה מרגשת…. שיהיה לך המון בהצלחה, המון הנאה וסיפוק עצמי ובעיקר הגשמת חלומות!!

 24. תמר

  אני ממש אוהבת את הבלוג שלך! הכל בטוב טעם, עם תמונות מדויקות והדרכות מעולות! מזל טוב על הניוזלטר, על לילי ועל הפריצה הגדולה 🙂 מחכה למלא-מלא פוסטים מהממים…

  1. ShirA מאת

   תודה יונית יקירתי. הרבה מהתנועה של התקופה הזו היא בזכות נשים מדהימות בקהילה המפרגנת והבונה שאת הקמת. הרשי לעצמך לקחת קרדיט על הרבה הצלחות של בלוגריות הביצה.

 25. נגה נדלר מוזס

  את מהממת ומעוררת השראה! יש לי מתנה עבורך לקראת הפתיחה המרגשת. ממשיכה בפרטי

 26. סיון ליבנה חכים

  שיייייירוש
  פתיתונים וצהלולים
  קודם כל מזל טוב לגוזלית ומזל טוב על השקת הסדנאות
  כמה מרגשת את
  כל כך את כל כך תפור עלייך
  בטוחה שיהיה שוס
  כבר אמרתי לך שלא משנה מה אני נרשמת וחייבת לרכוש גם כרטיס
  השתתפות לחברה שלי כמתנה.
  כל מי שתעבור אצלך בסדנאות תזכרה
  מאחלת לך מכל הלב המון הצלחה והמון הנאה
  תעופי על עצמך כי את אחת ומיוחדת
  מחכה לפרסומים שלך בקומר רוח
  ומתרגשת איתך
  חיבוקים
  ון (ככה המשפחה והחברים מכנים אותי..םיון זה כזה פורמלי…:).

  1. ShirA מאת

   תודה ון אהובתי! התמיכה של חברות-בלוגריות כמוך הן חלק חשוב בתנועה הזו קדימה. החיבוק והדחיפה חשובים לי כל כך. תודה!

 27. רוית אורגד ברלב

  יוהו! איזה ייף היה לקרוא את מה שכתבת באותנטיות ובהתרגשות מדבקת.
  שמחה כל כך בשבילך שמצאת לך את הדרך ואת שלמה איתה, כי זו פשוט את!!! יצירה וכשרון.

 28. תמר בהרב

  וואו שירה! ממש סחפת אותי יחד איתך בהתרגשות משורה לשורה.. גם אני עוד מתלבטת מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה ובשנה האחרונה הבנתי ש״בלוגרית״ זו לגמרי אופציה ושאני כבר לא צריכה ללחוש את זה כשאני מספרת מה אני עושה. בטוחה שתצליחי, אבל לא יזיק לאחל עוד קצת – בהצלחה!

 29. תמי

  את אולי לא ידעת, אבל אני דווקא כן. כמה שנים שאני עוקבת אחרייך – וכל כך משמח אותי לראות לאן את פורחת! המון הצלחה, שירה, המון הנאה, המון דברים טובים 🙂

 30. יעל סלע

  מהממת!
  שמחתי לדעת שאת פותחת את הסטודיו, זו באמת את ומאחלת לך הצלחה רבה,
  יש לך את זה.
  ?

 31. רעות פרנקל

  סחתין. אני קוראת אותך ושומעת אותי (נראה לי שזה אחדהסימנים לכך שאת בלוגרית נהדרת…)
  אני מתמלאת השראה…
  מתרגשת ושמחה בשבילך.
  תצליחי!
  ולילי מהממת.

 32. מיקה

  באמת מרגש.
  ואיזה כיף שקנית לדריה שמלה מהממת כזו 🙂 פוצקה היא דוגמנית השנה.
  הגיע הזמן לעדכן ולשכתב את תעודת הזהות שלך בראש העמוד מימין…
  בהצלחה!

 33. עופרי פז

  מהמם! ממש נהניתי לקרוא, פוסט רגיש, כנה ואמיתי. התמונות (והילדונת) כרגיל, הורסות! והחדשות משמחות מאוד! רעיון מעולה, מקווה להגיע לסדנה בקרוב!

 34. אביבית ירקוני כהן

  מהמקום שלי. בחיפוש, בדיוק, בצעדים שאני בעצמי עושה במקום הזה…קראתי בשקיקה כל מילה שלך. ולמרות שסיםרת לי, אני ממש מתרגשת בשבילך. באמת. זה מרגיש כאילו את מגשימה קצת חלום גם בשבילי. מאחלת לך הצלחה והנאה ומשמעות. ניפגש בסטודיו..

  1. ShirA מאת

   תודה יקירתי. לקחתי איתי את החיבוק הגדול שקיבלתי ממך ומחברותינו הבלוגריות במפגש האחרון וזה נתן לי אומץ 🙂 נשיקות

 35. עינת

  ישששש סופסוף! איך חיכיתי!!
  עם כזאת פריזנטורית מושלמת וכאלה זוג ידיים וראש מבריק אני בטוחה שהסטודיו ימריא גבוה ורחוק!!
  חיבוק של הצלחה והמון אמונה!
  כל הכבוד אלופה!

 36. קרן פרגו

  בובה מתוקה וחייכנית! מזל טוב שירה, מתרגשת יחד איתך, זה נראה לי פתאום כל כך פשוט ומובן מאליו שתצרי מקום לסדנאות איכותיות. בהצלחה

 37. עדי בר שלום

  נפלא, שירה!
  מזדהה עם הרצון רק ליצור ולשתף אחרים בכל היופי שהידיים שלנו יודעות לעשות. בהצלחה!

 38. תהילה בשן

  כיף לשמוע ולקרוא על בהירות כזו שבאה עם החלטה לעתיד. בהחלט מרגש מאוד!
  בטוחה שתצליחי מעל ומעבר!

  1. ShirA מאת

   תודה תהילה, מעומק ליבי. ובהירות זו המילה המדוייקת, מתאר את תחושותיי היטב.

 39. טליה

  מקסים! איזה יופי ואיזה כיף לך! כמה כיף לממש משהו שרוצים המון זמן 🙂 הכי מרגישים את ההתרגשות שלך. היא קופצת החוצה מהמילים. שיהיה המון בהצלחה!

 40. איריס פוגל בן חמו

  בהצלחה שירה. האמנתי שאת מגה כשרונית בפעם הראשונה שנחתתי בבלוג שלך, וזה היה מזמן… אני משוכנעת שתהיי מעולה בכל דרך שתלכי בה, אבל אני שמחה שמצאת את הדרך שאת רוצה לצעוד בה ברגע זה.

 41. אור-יה

  מרגש מאוד, אוהבת כל מה שאת יוצרת, מחכה לשמוע על תאריך סדנה בלייב ועדיף כאן קרוב באבן יהודה?

  1. ShirA מאת

   תודה אור-יה! יהיה שפע סדנאות, כדאי להתחיל להתעדכן בעמודת הסדנאות בשבועות הקרובים. יהיה נחמד לארח שכנה 🙂

 42. אורטל

  שירה, את אחת הבלוגריות האהובות עלי! כל כל יצירתית ומעוררת השראה. אושר גדול לעקוב אחריך ואני מתה שתפרסמי כבר את כל הסדנאות שאוכל לפגוש אותך כקוראת ותיקה (שעוררת אצלה המון שעת יצירה).
  מתרגשת עבורך ואיתך

 43. יהלי

  מקסים! מלאת התרגשות לכבוד הבייבי החדש! וגם לכבוד הבייבית שקצת הספיקה לצבור פז"מ אבל חדשה לצורך העניין.. 🙂
  מחכה לשמוע עוד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *