05/15/2015

הבובה של דן

Dan's doll // www.evenyaru.com

קוראים לו פפרמן. ככה דן ביקש וזה מצא חן בעינינו כל כך שהשם מיד תפס. פפרמן (Pepperman) הוא החבר החדש של הנינג׳ה והם מכורבלים זה בזרועות זה כל לילה.

Dan's doll // www.evenyaru.com

כפי שהצהרתי בעבר, תפירה אינה הצד החזק שלי ואני רחוקה מלהיות מומחית. אבל יש לי המון חשק לזה ולפעמים אפילו מוטיבציה. מצאתי את ההדרכה הזו באטסי כשדן עוד היה תינוק קטן וקניתי אותה בשיא ההתלהבות. אבל דן היה ילד של מכוניות וגיטרות וסטטוסקופים, לא ממש ראיתי את עצמי עומלת על בובה כזו רק כדי שתזכה לאותו יחס קר שהוא מנת חלקם של פו הדוב, מיצי הכלבה וג׳רי הגירית.

Dan's doll // www.evenyaru.com

אבל אז דן התחיל לקרוא לנו בשעת ההשכבה, רצה להגיד רק עוד מילה ולתת רק עוד נשיקה והבנתי שהגיעה העת לצרף אליו חבר למיטה. חבר עם חיוך (ושלייקס), שיוכלו לקשקש ארוכות זה עם זה לפני השינה.

לקח לי חודשיים בערך לסיים את פפרמן, בכל סוף שבוע חתכתי עוד שרוול, תפרתי צווארון, כל פעם קצת. מפעם לפעם הצגתי לדן את חלקי הבובה בניסיון להבהיר שאמא משקיעה פה את כל כולה ואין מדובר בעוד בובה מהחנות, בתקווה לזכות בתהילת עולם. לפעמים היה מתעלם, לפעמים היה תופס פיסת בד קטנה ומנופף בה בכל הבית תוך קריאות נלהבות ״זו הבובה הכי נהדרת בעולםםם!״ ועדיין – לא יכולתי לבקש תגובה טובה מזו שקיבלתי כשפפרמן היה מוכן.

Dan's doll // www.evenyaru.com

Dan's doll // www.evenyaru.com

כשהגשתי לו את הבובה המוגמרת הוא בחן אותה בתשומת לב. ציין את פריטי הלבוש, התרשם מהנעליים ותשאל אותי אודות הנמשים. לאחר שסיים את הסקירה המדוקדקת הוא חיבק את הבובה ואמר ״אמא הכינה לי את הבובה הכי יפה שראיתי אי-פעם״ בקול המתוק והמתנגן הזה של ילדים בני שנתיים וקצת.

Dan's doll // www.evenyaru.com

וזהו. מאז דן ופפרמן מספרים זה לזה סיפורים מצחיקים לפני השינה. בלילה אנחנו אוהבים להתגנב לחדרם ולראות אותם חבוקים במיטה הקטנה. ממיס את הלב, ממש.

Dan's doll // www.evenyaru.com

ספ״ש נפלא

שירה

14 תגובות “הבובה של דן

 1. תהילה בשן

  הבובה מקסימה וניכרת ההשקעה הרבה. איזה כיף לדן וכל הכבוד גם לו על בחירת השם המוצלחת!

  1. ShirA מאת

   תודה ריבי! לדעתי הוא שמע ילד בגן אומר ״סופרמן״ ולא התעמק בהגייה. כך או כך הוא אומר את זה יפה כל כך ואנחנו לחלוטין נשבנו ברעיון.

 2. יפית-גל לוי

  זה פוסט כל כך מקסים!!!
  ואני אוסיף – שזו הבובה הכי מושקעת ומגניבה שראיתי בחיים.

 3. רעות

  את בהחלט מושלמת וכל דבר שאת עושה הוא פשוט יפה.
  אהבתי את הפוסט הזה מאוד והתמונות נפלאות. ממש.
  מחכה לעוד פוסטים כאלה,
  רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *