01/18/2015

גרלנדת נייר – הדרכה

קיבלתי לא מעט תגובות לגבי גרלנדת הנייר הצבעונית מבראנץ׳ סוף השנה שערכתי. לא קראתם את הפוסט? חייבים! כאן. גרלנדת נייר תפורה היא המצאה לא פחות מגאונית (והיא לא שלי, לצערי), פשוטה להכנה ומשגעת למראה. יש משהו מהפנט בשרשרת משתלשלת של חיתוכי נייר גיאומטריים, שזורים על חוט דקיק. אם להיות לחלוטין כנה, לא צריך הדרכה לגרלנדה הזו. יכולתי פשוט להסביר: חתכתי, תפרתי. זהו. אבל התהליך היה מהנה מאד וכל כך קל ופוטוגני… לא יכולתי להתאפק.

DIY Paper Garland | www.evenyaru.com

אז הרי לכם – הדרכה להכנת גרלנדה נהדרת שתכניס צבע ומרקם ותשמח כל מסיבה / סוכה / קיר משעמם. כדאי לנסות, זה ממש ממש כיף!

צריך:

– נייר צבעוני עבה, הניירות המהממים שלי הם מסטודיו "מסטיקים" ברעננה

– ״פאנצ׳ים״ – חותכני נייר צורניים, או סכין יפני וסרגל

– מכונת תפירה וכישורי תפירה בסיסיים ביותר

לא להבהל מעניין התפירה! כל מה שצריך לדעת הוא להדליק את מכונת התפירה ולסדר את החוט. לא צריך להיות מרתה סטיוארט, צריך רק מכונה וכוונות טובות.

DIY Paper Garland | www.evenyaru.com

DIY Paper Garland | www.evenyaru.com

מפנצ׳צ׳ים נייר בצורות שונות, או חותכים בסכין (אם משתמשים בסכין מומלץ להעזר בסרגל ולחתוך צורות בקווים ישרים כמו ריבועים, מלבנים, משולשים ומעוינים).

DIY Paper Garland | www.evenyaru.com

מזינים את הנייר תחת רגלית המכונה ו… תופרים! זה תענוג לתפור נייר. חשוב שהנייר יהיה עבה יחסית, כדי שלא יתקע ויסתבך במכונה. מכאן התהליך ממש ״רץ״, פשוט מזינים חתיכה אחרי חתיכה למכונה עד שמסיימים את השרשרת.

DIY Paper Garland | www.evenyaru.com

DIY Paper Garland | www.evenyaru.com

תולים ומתפעלים. רגע, מה אמרתם?? רוצים סרטון?! סילבופלה 🙂

אני נהניתי 🙂 שבוע טוב,

שירה

** מוזיקה בסרטון- Josh Woodward

7 תגובות “גרלנדת נייר – הדרכה

  1. נעמה אורבך

    מקסים לגמרי, אחת הטכניקות הכיפיות! אצלנו אותן גרלנדות משמשות בימי הולדת כבר כמה שנים טובות. רק צריך לאחסן אותן בעדינות ובצפיפות שלא יסתבכו.

  2. יונית שטרן

    משגע כל כך… חושבת לעשות את זה עם לבד לחדר הבא של עלמה, יש לי הרגשה שמוצרי נייר לא יחזיקו מעמד אצלנו לאורך זמן. יאללה יש לי חצי שנה לחצות את מחסום מכונת התפירה ?

  3. אושרה

    מדהים איך שבכל פעם שאני קוראת את הבלוג שלך יש לי חשק עז לזנוח הכל ולהתחיל לגזור, לתפור, ליצוק, לצייר, ליצור! נהדרת את! אוהבת!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *