08/18/2014

הבית שלנו – רגע לפני

את המגרש הזה רכשנו, יחד עם הורי, לפני שנתיים. שנתיים שהחול מחכה בסבלנות שנחפור בו, שנתיים שקירות דמיוניים מיתמרים מהקרקע וחלונות תיאורטיים צופים אל החורשה היפה שמאחורי הבית. שנתיים שאני אוהבת את הבית הזה, שעוד לא נבנה, כמו שאני מפחדת ממנו. כזה צעד גדול, כזו אחריות גדולה.

נינג׳ה מצוי בסביבה הטבעית (העתידית) שלו

נינג׳ה מצוי בסביבה הטבעית (העתידית) שלו

את הבית תכננתי יחד עם אבא שלי, שהוא אדריכל וותיק ומוכר. אנחנו והורי בונים בתים זה לצד זה – בית המשפחה הצעירה ובית הבייביסיטרים המסורים בעולם (צריך היה לכתוב את זה ככה בהיתרים, נשבעת).

אז הנה הוא, החול ספוג הציפייה. אעדכן אתכם בשמחה בהתקדמות המרגשת, בבחירות ובהחלטות המעניינות שמי שבונה בית צריך להתמודד איתן (מנקודת מבטי האישית והמקצועית – אין לי כוונה להלאות אתכם באדמיניסטרציה).

יוצאים לדרך 🙂

עדכון – עד שהספקתי להעלות את הפוסט הזה, כבר יש בור! אז הנה הוא, גבירותי ורבותי. בור.

נכון שלא ראיתם כזה בור יפה מימיכם? ידעתי

נכון שלא ראיתם כזה בור יפה מימיכם? ידעתי

8 תגובות “הבית שלנו – רגע לפני

 1. חתולי8

  בור מקסים! 🙂
  בשעה טובה יקרה שלי, מחכה לראות את ההתקדמות. יש לי הרגשה שנורא אתרגש מהפוסטים האלה שלך….

 2. Semadar Gordel

  איזה כייף!!! בשעה טובה ומוצלחת! אין לך מושג כמה זה כייף להתחיל מקנוואס ריק, ולא לעשות פשרות אדריכליות בגלל מבנה קיים. תהנו!

  1. ShirA מאת

   תודה סמדי! האמת שיש המון מגבלות חדשות – של אחוזים וקווי בנין ובעיקר בעיקר עלות. אני חושבת שלאדריכל קשה נורא להגיד ״זהו! זה בית החלומות שלי״ כשהתקציב מוגבל והחלומות גדולים… כאילו תמיד יש רשימה של דברים שאאלץ לפנטז עליהם כבר ״לבית הבא״… אבל זה ללא ספק מרגש

   1. Taub Yuval

    בשעה טובה! את יכולה לסמן על התמונה בחץ אדום קטן איפה תמוקם הפאריש'ה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *